cercador

Agenda

Dilluns, 10 de Desembre de 2018

Calendari Agenda: Desembre de 2018
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Setmana 12627282930311
Setmana 22345678
Setmana 39101112131415
Setmana 416171819202122
Setmana 523242526272829
Setmana 630123456

ENQUESTA

Aquest any la Fira de Nadal avança la seva celebració. En anys anteriors va ser a mitjans de desembre i enguany els dies 1 i 2. Penses que pot ser millor aquest avançament?

Agenda

Abril

No hi ha cap event programat per aquest mes.

Idiomes ES |  EN |  FR 

Cercador de Paraules

Carrerer

Guia urbana de Vallirana Anar a la pàgina del carrerer de Vallirana

Destaquem