cercador

Agenda

Dimecres, 28 de Juny de 2017

Calendari Agenda: Juny de 2017
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Setmana 1262728293012
Setmana 23456789
Setmana 310111213141516
Setmana 417181920212223
Setmana 524252627282930
Setmana 631123456

ENQUESTA

El 7 de juliol torna el Tobogan Urbà Aquàtic després de l'èxit de l'any passat. Hi aniràs?

Agenda

Juliol

Del 03/07/2017 al 14/07/2017

Curs de disseny de videojocs

Dies: del 3 al 14 de juliolHora: de 10 a 13 hLloc: Casal de...


04/07/2017

Nit de sardanes

Hora: 21.30 hLloc: Casino ValliranencHo organitza: Espigues...


04/07/2017

Taller de cuina sense pares

Dia: 4 de juliolHora: 17 hLloc: Casal de...


Del 04/07/2017 al 28/07/2017

Curs de monitor/a d'activitats d'educació en el lleure infantil

Dia: del 4 al 28 de juliolHora: de 16 a 21 hLloc: Casal de...


07/07/2017

Tobogan urbà aquàtic

Dia: 7 de juliolHora: de 16 a 19.30 hLloc: Av. de la...


11/07/2017

Nit de sardanes

Hora: 21.30 hLloc: Casino ValliranencHo organitza: Espigues...


11/07/2017

Taller de Bijuteria Eivissenca

Dia: 11 de juliolHora: 18 hLloc: Casal de...


14/07/2017

Festa Eivissenca amb Youngsters

Dia: 14 de juliolHora: 22 hLloc: Parc dels...


Del 14/07/2017 al 30/07/2017

Exposició dels alumnes de pintura del Casal de la Gent Gran

Dies: Del 14 al 30 de juliolLloc: Masia Molí de Can BatlleInauguració: Divendres 14, a les 20...


18/07/2017

Nit de Sardanes

Hora: 21.30 hLloc: Casino ValliranencHo organitza: Espigues...


18/07/2017

Gamer Night Vallirana

Dia: 18 de juliolHora: de 17 a 21.30 hLloc: Patronat ParroquialEls menors de 12 anys hauran d'anar acompanyats per un...


20/07/2017

Cinema a la fresca: Deadpool

Dia: 20 de juliolHora: 22 hLloc: Parc dels...


Del 20/07/2017 al 21/07/2017

Campionats Socials del Club Natació Vallirana

Dies: dijous i divendres, 20 i 21 de juliolHora: a la tardaHo organitza: CN...


21/07/2017

Liceu a la Fresca "Il trovatore" de Verdi

Dia: 21 de juliolHora: 22 hLloc: Parc dels...


22/07/2017

Torneig de waterpolo

Dia: 22 de juliolLloc: piscina municipalHo organitza: CN...


Del 24/07/2017 al 25/07/2017

Scaperoom

Dia: 24 i 25 de juliolHora: de 17 a 20 hLloc: Casal de...


25/07/2017

Nit de Sardanes

Hora: 21.30 hLloc: Casino ValliranencHo organitza: Espigues...


27/07/2017

Batalla de galls

Dia: 27 de juliolHora: 17 hLloc: Casal de...


Idiomes ES |  EN |  FR 

Cercador de Paraules

Carrerer

Guia urbana de Vallirana Anar a la pàgina del carrerer de Vallirana

Destaquem