cercador

Agenda

Dilluns, 16 de Gener de 2017

Calendari Agenda: Gener de 2017
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Setmana 12627282930311
Setmana 22345678
Setmana 39101112131415
Setmana 416171819202122
Setmana 523242526272829
Setmana 6303112345

ENQUESTA

Les compres de Nadal, on les fas majoritàriament?

Actualitat

Més noticies

Tractament de la vegetació a diversos trams de les rieresMedi Ambient  13/01/2016

Tractament de la vegetació a diversos trams de les rieres

A partir de dilluns 16 a les lleres de les rieres de Campderrós i de Vallirana

13/01/2017. Dilluns 16 està previst l’inici de les feines de tractament de la vegetació de diversos trams de les lleres de les rieres de Vallirana i de Campderrós. Es preveu que les...


Pedalada Familiar de Sant SebastiàFestes  12/01/2017

Pedalada Familiar de Sant Sebastià

Inscripcions prèvies

12/01/2016. Els actes de Sant Sebastià inclouen aquest any la primera edició de la Pedalada Familiar sota l’organització del CC Pinxo Vallirana. Serà diumenge 22 al matí. A partir de...


Com som com a pares?Entitats  12/01/2017

Com som com a pares?

Xerrada dijous 19

12/01/2017. L’entitat A Prop Teu organitza amb motiu de les festes de Sant Sebastià una xerrada sota el títol “Com sóc pare”, que versarà sobre la figura dels pares en la relació...


Tret de sortida del programa de Sant SebastiàFestes  11/01/2017

Tret de sortida del programa de Sant Sebastià

Diumenge, activitats organitzades pel Club Natació Vallirana

11/01/2016. Diumenge a les deu del matí s’inicien les activitats del programa de Festa Major amb el tradicional Bany de Sant Sebastià i la VIII Copa Familiar, organitzades pel Club...


Teatre de Sant Sebastià: Sopar de NadalEntitats  11/01/2017

Teatre de Sant Sebastià: Sopar de Nadal

Venda anticipada d’entrades des de dissabte 14

11/01/2017. El teatre acudirà fidel a la seva cita de Sant Sebastià i, en aquesta ocasió, ho farà amb una comèdia de Carles Cabilla Roca: Sopar de Nadal. Una proposta d’embolics i...


Inscripcions dels cursos i tallers de l’Agenda Jove 2017Joventut  10/01/2017

Inscripcions dels cursos i tallers de l’Agenda Jove 2017

El 16 i el 23 de gener

10/01/2016. Durant aquests dies s’està fent el repartiment de l’Agenda Jove del primer trimestre de 2017 on, una vegada més, hi ha activitats destinades a joves d’entre 12 i 35...


XVII Curs d’Iniciació a l’EspeleologiaEntitats  10/01/2017

XVII Curs d’Iniciació a l’Espeleologia

Inici del curs: 7 de febrer

10/01/2017. La Secció Espeleològica Ordal del Centre Excursionista de Vallirana (CEV) organitza el XVII Curs d’Iniciació a l’Espeleologia, que engegarà el 7 de febrer. Els...


Màgia i il·lusió a la Cavalcada de Reis09/01/2017

Màgia i il·lusió a la Cavalcada de Reis

Podeu veure el vídeo a Vallirana TV

9/1/2017. Un any més, els reis Melcior, Gaspar i Baltasar van arribar a Vallirana per portar màgia i il·lusió a tots els nens i nenes del municipi. Encapçalada per l’estrella que els...


Apunta’t a les activitats de Joventut de Sant SebastiàFestes  09/01/2017

Apunta’t a les activitats de Joventut de Sant Sebastià

Campionat Play, exhibició i competició BMX, skate i scooter, i Bubble Football

09/01/2017. Entre les diverses activitats de Sant Sebastià 2017, que s’inicien ja el proper diumenge 15, n’hi ha diverses d’organitzades per la Regidoria de Joventut, a les quals cal...


Els patges reials visiten les residències de la gent gran05/01/2017

Els patges reials visiten les residències de la gent gran

Han cantat nadales i han lliurat caramels a tots els residents

5/01/2017. Els patges de ses majestats els Reis Mags de l’Orient han visitat aquest matí totes les residències de la gent gran de Vallirana, per portar màgia i il·lusió als avis i...


Gran nit de reis a Vallirana05/01/2017

Gran nit de reis a Vallirana

La cavalcada comença a les 17.30 h.

5/01/2017. Aquesta tarda per fi arriben els Reis Mags de l’Orient a Vallirana per portar a tots els nens i nenes regals i il·lusió en una nit màgica. Els Reis Melcior, Gaspar i...


El vandalisme, la causa dels problemes amb la recepció de senyal de televisió04/01/2017

El vandalisme, la causa dels problemes amb la recepció de senyal de televisió

L’empresa ja ha solucionat els desperfectes i ha connectat de nou els equips.

4/01/2017. L’empresa Cellnex Telecom, responsable de la recepció de senyal de televisió a Vallirana, ha informat aquest matí a l’Ajuntament que la causa per la qual algunes zones del...


Orientació, formació i experiència professional per a joves d’entre 17 i 25 anysOcupació  04/01/2017

Orientació, formació i experiència professional per a joves d’entre 17 i 25 anys

Programa Joves per l’Ocupació 2016-2017

04/01/2017. El programa Joves per l’Ocupació 2016-2017 que es fa a través del Consell Comarcal del Baix Llobregat inclourà 4 joves valliranencs d’un total de 80 de tota la comarca....


Nova Agenda Jove 2017Joventut  03/01/2017

Nova Agenda Jove 2017

Com a novetat per a Joves, destaca el tuerking i els grups de conversa d’anglès i francés.

3/1/2017. A partir del dia 9 de gener es farà el repartiment d’una nova edició de l’Agenda Jove, corresponent al primer trimestre de 2017. Una vegada més, hi haurà activitats...


Problemes amb la recepció de senyal de televisió03/01/2017

Problemes amb la recepció de senyal de televisió

L’ajuntament ha fet una incidència a l’empresa propietària dels repetidors

3/01/2016. Davant les queixes rebudes d’alguns ciutadans sobre els problemes de recepció de canals de televisió a algunes zones de Vallirana, l’Ajuntament s’ha posat en contacte...


Idiomes ES |  EN |  FR 

Cercador de Paraules

Falten

12 Dies

QUEDEN D'ACTIVITATS DE SANT SEBASTIÀ 2017

Carrerer

Guia urbana de Vallirana Anar a la pàgina del carrerer de Vallirana

Enllaços d'interes

Destaquem